Senpuro

Dla Twojego komfortowego snu

SENPURO to marka z wieloletnim doświadczeniem, stworzona z myślą o Twoim zdrowiu i wygodzie.

Wymagania każdego z nas są różne. Pozycja snu, styl życia, kwestie zdrowotne - to tylko kilka czynników, które wpływają na to, jakich rozwiązań potrzebujesz, by Twój sen był naprawdę regenerujący. Mając to wszystko na uwadze stworzyliśmy linię poduszek SENPURO - dla Twojego komfortowego snu.

portrait of smiling shop assistant and female shopper in furniture store with arranged mattresses

Jakość potwierdzona przez ekspertów

Korzystając z wieloletniego doświadczenia, przy aktywnej współpracy z ekspertami, stworzyliśmy serię produktów, które wyróżnia najwyższa jakość wykonania, wysokiej klasy komponenty i szeroki wybór rozwiązań, odpowiadający różnym potrzebom. Wszystko po to, by pozwolić Ci na efektywny i regenerujący odpoczynek.

poduszki Senpuro_3 copy

Technologia, która pracuje dla Ciebie

Poduszki SENPURO reagują na temperaturę i ciężar Twojego ciała, zapewniając Ci idealnie dopasowane podparcie. Wykorzystanie opracowanej przez NASA technologii pianek termoelastycznych i technologia Outlast to dla Ciebie gwarancja wsparcia, które niweluje napięcie mięśniowe i pozwala na pełne odprężenie.

Clean soft orthopedic pillows on grey background

Różnorodne rozwiązania

Od lat dążymy do tego, by stworzyć jak najbardziej uniwersalne rozwiązania, które pozwolą na spokojny i regenerujący sen zarówno osobom śpiącym na boku, jak i tym, którzy wolą spać na plecach lub na brzuchu. Tworząc naszą kolekcję poduszek mieliśmy także na uwadze wszystkie osoby, których styl życia obciąża ponad miarę kręgosłup szyjny, a także tych, którzy borykają się z problemami i chorobami kręgosłupa. Głównym zadaniem poduszek SENPURO jest zapewnienie każdemu dobrych warunków do odpoczynku.

Nie uznajemy kompromisów, dlatego jakość naszych produktów jest gwarancją Twojego komfortowego snu.

Co wyróżnia produkty SENPURO?

dla alergików
Odpowiednie dla alergików
Senpuro ergonomia
Ergonomia i prozdrowotne podparcie
Senpuro zalety
Higieniczne środowisko snu
Senpuro klimat snu
Właściwości termoregulacyjne

Z poduszkami SENPURO wyśpisz się tak, jak lubisz.

Sprawdź gdzie możesz kupić nasze produkty - skontaktuj się z nami!