Senpuro

Puchowe poduszki i kołdry
SENPURO Dream

Innowacyjne metody produkcji i najlepszej jakości materiały zapewniają hypoalergiczne środowisko snu, potwierdzone certyfikatami. Odkryj niepowtarzalną miękkość, sprężystość i wspaniałą termoizolację, którą zapewniają poduszki i kołdry puchowe.

list-ico
Dla przywiązujących wagę do komfortu termicznego
list-ico
Dla lubiących lekkie kołdry
list-ico
Dla ceniących produkty wysokiej jakości
list-ico
Dla osób, które szukają poduszki i kołdry na lata

Co wyróżnia produkty z naturalnego puchu gęsiego?

Dzięki swoim szczególnym właściwościom puch gęsi jest niezastąpionym surowcem do produkcji kołder i poduszek.

Naturalny puch zapewnia najlepszą izolację cieplną bez obawy przegrzania organizmu. Surowiec ten nie tylko posiada doskonałe właściwości termoregulacyjne, ale równocześnie szybko i sprawnie odprowadza nadmiar wilgoci. Poduszki i kołdry puchowe marki SENPURO to hypoalergiczne produkty, które gwarantują suche środowisko snu, odpowiednie dla alergików i niwelujące ryzyko rozwoju roztoczy.

Główną jednak zaletą puchu jest jego cudowna sprężystość. Seria SENPURO Dream zapewnia niezwykle komfortowe podparcie i otulenie, a przy tym jej wypełnienie jest lekkie, przewiewne i szybko wraca do oryginalnego kształtu.

SSUCv3H4sIAAAAAAAEAJ2Ry26EIBSG9036Doa1JAIq2ldpujhcnCHjyARwmsnEdy+gJqybsOD/Dv/hXN6fH1WFBHgj0Vf1TipqM8+rDw6CsUvETX1wrUywzsCcYGJbjiAfIKxe+5TiQBKCvsS3Ozz85z/fu67OQA5GRwwhVBfMryKzE231v5375edsBS56ka9ccNGI07OGvZGjRsRYP41UNFgApbhtmMaCw4QVkE4A570cxvzLnhrdfoN293IUT6O0LTSsythiKk8rYU4GVlTycEaa5VLYbLhqV044rsjeC7DYkCs/BoFUXEGShBFOh452rKU8no6jc21W3owqa903eTUx5F4FNyplAmhSsh7LSbe4HYjGQCeO+1ZNhFAYB9XHWWx/TqHyPVYCAAA=
Poduszki SENPURO Dream to cudowna miękkość i sprężystość
zalety senpuro (1)
Komfortowy i zdrowy sen
zalety senpuro_3 (2)
Budź się codziennie wypoczęty
zalety senpuro_3 (3)
Regeneracja i odprężenie mięśni
zalety senpuro_3 (4)
Naturalny puch gęsi
zalety senpuro_3 (6)
Produkt
antyalergiczny
zalety senpuro_3 (7)
Optymalna
termoregulacja

Miara jakości, czyli sprężystość puchu

O jakości puchu świadczy przede wszystkim miara sprężystości puchu, podawana w jednostkach cu.in. Wyższa wartość oznacza większą sprężystość puchu i niższą gramaturę, a to z kolei zapewnia wyższy komfort spania i regeneracji. Co więcej: wyższa sprężystość puchu to też wyższe zdolności izolacyjne i większa odporność na zbijanie się wkładu poduszek i kołder.
W produktach SENPURO Dream wykorzystujemy wyłącznie puch zgodny z europejską normą PH-EN 12934 Klasa I o sprężystości 700 cu.in. Ten poziom sprężystości to gwarancja, że wybierasz produkt najwyższej jakości.

production of down duvets work with feather products light white fluff keeps in hands
view from sides
Frau im Bett beim Schlafen

Najlepsze rozwiązania dla Twojej wygody

Poduszki SENPURO Dream to poduszki w budowie trzykomorowej, która zapewnia optymalne podparcie głowy i szyi. Komory zewnętrzne wypełnione są 90% puchem polskich gęsi, komora wewnętrzna to polski puch gęsi 50%. Takie rozwiązanie zapewnia wysoki komfort użytkowania dając odczucie cudownej sprężystości i otulenia.

Z poduszkami SENPURO wyśpisz się tak, jak lubisz.

Sprawdź gdzie możesz kupić nasze produkty - skontaktuj się z nami!