Senpuro

Kolekcja klasycznych poduszek i kołder
SENPURO Mikrofibra

Seria klasycznych kołder Senpuro, w której wypełnienie stanowi wysokiej jakości włókno poliestrowe, to idealne rozwiązanie dla osób o wrażliwej skórze, alergików, a także dzieci.

list-ico
Dla osób ceniących klasyczne rozwiązania
list-ico
Dla szukających wysokiej jakości w dobrej cenie
list-ico
Dla alergików
list-ico
Dla osób, które szukają poduszki i kołdry na lata

Miękkie, trwałe i antyalergiczne

Wypełnienie poduszek i kołder z serii SENPURO Mikrofibra stanowi włókno poliestrowe, opracowane przez naszych technologów. Dzięki temu oferujemy produkty, których wypełnienie wyróżnia się lekkością i sprężystością. Odpowiednia długość, splot i spiralny skręt karbikowanych włókien poliestrowych sprawia, że są one bardziej puszyste i odporne na zbijanie się wkładu. Tym, co dodatkowo wyróżnia nasze kołdry jest bardzo dobry współczynnik termoizolacji (zapewniający ciepło przy zachowaniu niskiej wagi wyrobu), optymalna cyrkulacja powietrza wewnątrz wkładu i hipoalergiczne właściwości.

Kołdry pokryte są nowoczesną tkaniną produkowaną w mikrotechnologii - jest jedwabiście gładka w dotyku, miękka, a przy tym bardzo trwała. Co więcej, mikrofibra posiada wspaniałe właściwości, które ułatwiają utrzymanie jej w czystości.

SSUCv3H4sIAAAAAAAEAJ2Ry26EIBSG9036Doa1JAIq2ldpujhcnCHjyARwmsnEdy+gJqybsOD/Dv/hXN6fH1WFBHgj0Vf1TipqM8+rDw6CsUvETX1wrUywzsCcYGJbjiAfIKxe+5TiQBKCvsS3Ozz85z/fu67OQA5GRwwhVBfMryKzE231v5375edsBS56ka9ccNGI07OGvZGjRsRYP41UNFgApbhtmMaCw4QVkE4A570cxvzLnhrdfoN293IUT6O0LTSsythiKk8rYU4GVlTycEaa5VLYbLhqV044rsjeC7DYkCs/BoFUXEGShBFOh452rKU8no6jc21W3owqa903eTUx5F4FNyplAmhSsh7LSbe4HYjGQCeO+1ZNhFAYB9XHWWx/TqHyPVYCAAA=
Poduszki SENPURO Mikrofibra to cudowna miękkość i sprężystość
zalety senpuro (1)
Komfortowy i zdrowy sen
zalety senpuro_3 (2)
Budź się codziennie wypoczęty
zalety senpuro_3 (3)
Regeneracja i odprężenie mięśni
zalety senpuro_3 (4)
Lekkie i wyjątkowo miękkie
zalety senpuro_3 (6)
Produkt
antyalergiczny
zalety senpuro_3 (7)
Optymalna
termoregulacja

Czyste i higieniczne środowisko snu

Kołdry i poduszki SENPURO Mikrofibra można prać w pralce w warunkach domowych. Zaletą produktów z tej serii jest ich szybkie schnięcie - z łatwością utrzymasz je w czystości, a maksymalna dozwolona temperatura prania, czyli 95 st. C zapewnia sterylność oraz pozwala na wyeliminowanie roztoczy i innych drobnoustrojów.

Senpuro Mikrofibra

Z poduszkami SENPURO wyśpisz się tak, jak lubisz.

Sprawdź gdzie możesz kupić nasze produkty - skontaktuj się z nami!